Služby

Náš specializovaný autobazar z Prahy nabízí i vykupuje dodávky, užitková a v menší míře i osobní vozidla za velmi výhodných podmínek. Posuďte sami!

Výhodné podmínky

Největší bazar dodávek a užitkových vozů v Praze

Máme skladem přes 150 užitkových a osobních vozidel! Požadovaný typ vozidla si jednoduše vyfiltrujete podle značky, modelu, ceny, stáří i typu karoserie s pomocí našeho vyhledávacího nástroje na webu.

Dodávky a užitkové vozy podle specifických  požadavků

Máte konkrétní představu o vašem automobilu, ale v naší nabídce jste jej nenašli? Na základě vaší individuální poptávky vám zprostředkujeme a dovezeme požadovaný typ vozidla ze zahraničí (Evropská unie)!

Vy na leasing, my hotově!

Vaši novou dodávku můžete financovat také formou leasingu. Pokud nemáte příslušnou sumu v hotovosti, ale potřebujete dodávku co nejdříve, sepíšeme s vámi výhodnou leasingovou smlouvu, a za 30 minut odjíždíte v novém voze!

Výkup vašeho vozidla v hotovosti a bez čekání! Stačí vyplnit jednoduchý formulář a navštívit nás spolu s vozem a potřebnými doklady v našem pražském autobazaru.

Poctivost a spolehlivost

Seriozní a poctivé jednání při nákupu i výkupu vozidel patří mezi naše priority. U všech našich vozů vám zaručujeme:

  • doživotní záruku původu vozidla,
  • důsledné ověření vozidel po stránce technické i právní: naše vozidla nebyla poškozena při povodních, nejsou blokována magistrátem, automobil si vyzkoušíte při zkušební jízdě, zajistíme technickou přejímku, pojištění apod.,
  • oboustranně výhodné podmínky financování: leasing, úvěr; možnost odečtu DPH, komisní prodej atd.

Půjčovna užitkových vozů a dalších

Čeká vás stěhování nebo potřebujete převážet větší náklad či větší počet osob a nemáte k tomu dostatečně velký automobil? Nevadí! Přicházíme s optimálním řešením obdobných situací. Naše půjčovna dodávek a užitkových vozidel uspokojí vaše potřeby. Stačí pouze vlastnit řidičské oprávnění skupiny B a dodávka vám bude plně k dispozici.

Půjčovna dodávek Auto Gruber v současné době disponuje spolehlivými vozy modelů Ford Tranzit a Iveco Daily. Vozy vám zapůjčíme po sepsání smlouvy na libovolnou dobu dle potřeby, a to za velmi solidní sazbu. Nájem vozů přitom účtujeme za 14 dnů či za měsíc. Všechny vozy, které naše půjčovna dodávek nabízí, jsou nanejvýš pět let staré a v dobrém technickém stavu. Vozový park navíc pravidelně obměňujeme, abychom udrželi maximální možnou kvalitu a bezpečnost.

Zapůjčení dodávky můžete objednat telefonicky či osobně v našem autobazaru v pražských Kunraticích ve Vídeňské ulici. V půjčovně dodávek nás zastihnete v naší pracovní době od pondělí do soboty nebo po předchozí domluvě non-stop. V každém případě vám garantujeme profesionální jednání a co nejpříznivější podmínky. Vždy se snažíme svým zákazníkům maximálně vyjít vstříc a vyhovět jejich požadavkům. Neváhejte nás tedy kontaktovat s jakýmkoli přáním či dotazem.

Zapůjčíme vám dodávky a jiná užitková vozidla, a to za výhodných cenových podmínek a i na delší časová období.